slide1 slide2 slide3 slide5

Príjemné prostredie pre rekreačný bedminton

Venujeme sa najmenším bedmintonistom

Naše družstvá hrajú najvyššiu Extraligovú súťaž

Posporujeme rekreačný bedminton

VITAJTE

Pripravili sme pre Vás možnosť zahrať si rekreačný bedminton v príjemnom prostredí špecializovaných hál a stráviť príjemné chvíle v spoločnosti priateľov pri tomto stále populárnejšom športe.

Veríme, že si toto miesto obľúbite a stanete sa pravidelným návštevníkmi.

KLUB PRIATEĽOV ŠPORTU KOŠICE

KPŠ Košice sa venuje v prvom rade výchove najmladších adeptov bedmintonu. Našich hráčov a hráčky nájdete v rebríčkoch SZBe všetkých vekových kategórií. KPŠ Košice je zároveň účastníkom najvyššej súťaže zmiešaných družstiev a má svoje družstvá aj v druhej lige. 

KPŠ Košice je zároveň partnerom klubu No limits Košice venujúcemu sa telesne znevýhodneným športovcom, vytvárajú spoločne platformu pre inklúziu v športe a rozvoj para badmintonu na Slovensku.

Výsledky a aktuality nájdete v sekcii KPŠ Košice.

 

 

 

 

Partneri

 • vesely_logo.png
 • swietelsky.jpg
 • logo_wolfcars.png
 • logo_robkerk.jpg
 • logo_mercury_broker.png
 • kosice_audit_b.jpg
 • ids_kosice.jpg
 • grantech_logo.png
 • erby.jpg
 • enpal_logo.png
 • CBelektro_a.jpg

Veľa zdravia, Jaro

Bedmintonový fanatik a nadšenec, Jaroslav Kozák, oslavuje svoje osemdesiatiny. Jeden z najlepších hráčov Slovenska svojej éry a úspešný bedmintonový tréner, zakladateľ bedmintonu na Slovensku, ktorý našiel a vychoval množstvo talentov pre tento šport. Košice sú malé, a tak sa dnes a denne nájde niekto, koho za tie dlhé roky učil na základke, alebo trénoval v klube. Mnohým pomohol nielen v športe ale aj v osobnom živote.
Aj dnes by ste ho určite našli v hale Cassovia badminton spot na Opátskom, ktorá je jeho starosťou a radosťou zároveň. A ak si prídete zahrať, ste jeho človek, či ste amatérsky hráč alebo aktívny športovec. Poradí, pridá historku alebo nejakú hlášku.
 
Jaro, veľký rešpekt a úcta, veľa zdravia a nech sa ešte dlho stretávame na kurte i mimo neho.
 
 

Novinky zo súťažného bedmintonu

Czech Youth International

Nie tak často sa hráčky a hráči nášho klubu dostanú na medzinárodný turnaj. A tak bolo výborné, že v početnej slovenskej výprave na Czech Youth International 2024 v Prahe sa objavili Filip a Richard K...

GP A dospelých 2.6.2024

Na turnaji GP A dospelých získali turnajový triumf vo štvorhre žien Ivana Kuchárová (KPŠ Košice) a Zuzana Rajdugová (BC Prešov). Nebolo by to nič zvláštneho, keby takto nedominovali už v roku 2013, ...

Richard Kaščák víťazom GP A U11

Pätica našich najmladších, Richard Kaščák, Filip Kaščák, Michal Ceľuch,Eliáš Hnat a Klára Štofová, nás reprezentovala na celoslovenskom turnaji v Prešove. Richard Kaščák si v dvojhre chlapcov vybojova...