slide1 slide2 slide3

Príjemné prostredie pre rekreačný bedminton

Venujeme sa najmenším bedmintonistom

Naše družstvá hrajú najvyššiu Extraligovú súťaž

VITAJTE

Pripravili sme pre Vás možnosť zahrať si rekreačný bedminton v príjemnom prostredí špecializovaných hál a stráviť príjemné chvíle v spoločnosti priateľov pri tomto stále populárnejšom športe.

Veríme, že si toto miesto obľúbite a stanete sa pravidelným návštevníkmi.

KLUB PRIATEĽOV ŠPORTU KOŠICE

KPŠ Košice sa venuje v prvom rade výchove najmladších adeptov bedmintonu. Našich hráčov a hráčky nájdete v rebríčkoch SZBe všetkých vekových kategórií. KPŠ Košice je zároveň účastníkom najvyššej súťaže zmiešaných družstiev a má svoje družstvá aj v druhej lige. 

Výsledky a aktuality nájdete v sekcii KPŠ Košice

 

 

Partneri

  • CBelektro_a.jpg
  • enpal_logo.png
  • erby.jpg
  • kosice_audit_b.jpg
  • logo_agbekoservis.png
  • logo_kps_small.jpg
  • logo_mercury_broker.png
  • logo_robkerk.jpg
  • oliver.png

Štart Košickej amatérskej ligy

Po tom, čo sa nedohral ročník 2019/2020 a nasledujúci skončil hneď po prvom kole, pripravujeme štart ročníka 2021/22. Začiatok posúvame na 1.októbra, uvidíme, ako sa bude vyvíjať situácia v septembri. Ak sa čierne predpovede nenaplnia, začneme.
Skupiny pre úvodné kolo budú rovnaké ako v nedohranom októbrovom kole ročníka 2020/2021. Nájdete ich na stránke ligy. Ke´dže prešlo mnoho času a situácia každého z Vás sa mohla zmeniť, prosím Vás, v prípade, že nebudete v lige pokračovať, o túto informáciu emailom do 15.9.2021. Noví hráči a hráčky sa môžu do ligy prihlásiť prostredníctvom formulára na stránke ligy.
Situáciu budeme spoločne sledovať a budeme sa jej musieť prispôsobiť.
Tešíme sa na reštart.

Novinky zo súťažného bedmintonu

Tomáš Sokol víťazom Q U13

Postup na celoslovenský turnaj v kategórii U13 si vybojoval Tomáš Sokol, ktorý kvalifikáciu v Dolnom Kubíne vyhral.

KPŠ bez postupu

Po roku sa v našej hale odohral súťažný turnaj. Z kvalifikácie na GP A U17 nepostúpil nik z hráčov KPŠ Košice. Medzi dievčatami sme nemali zastúpenie.

Začiatok sezóny 2021

V sobotu, 4.9.2021, začne sezóna prvými turnajmi v Košiciach a Bratislave. Odohrajú sa kvalifikácie na GP A kategórie U17. Naša hala privíta hráčov a hráčky oblasti Východ. Podľa dnes predstaveného C...