Partneri KABL

Archív doterajších ročníkov Košickej amatérskej bedmintonovej ligy

 

Dvojhra mužov: 

1. Ondrej Adamec 

2. -3. Roman Kovács

         Andrej Abelovský

 

výsledky 1.kolo

výsledky 2.kolo

výsledky 3.kolo

výsledky 4.kolo

Konečný rebríček

 

 

 

Dvojhra mužov:

1. Roman Kovács

2. Vladimír Jankovič

3. Andrej Abelovský

 

Dvojhra žien:

1. Vlasta Pillárová

2. Miriam Poláková

3. Beata Ružičková

 

Štvorhra mužov:

1. Purdeš / Valent

2. Dancák / Kövér

3. Cincula / Krešák

 

Výsledky 1.kolo  Výsledky 2.kolo  Výsledky 3.kolo  Výsledky 4.kolo  Zápasy 5.kolo Skupiny 5.kolo 

Rating DM 5.kolo Rating SM 5.kolo Zápasy 6.kolo Skupiny 6.kolo 

Rating DM 6.kolo Rating SM 6.kolo Rating DZ 6.kolo 

Zápasy 7.kolo Skupiny 7.kolo Rating DM 7.kolo Rating SM 7.kolo Rating DZ 7.kolo 

Dvojhra mužov:

1. Ondrej Adamec

2. Vladimír Jankovič

3. Andrej Abelovský

 

Dvojhra žien:

1. Zuzana Andráčová

2. Tatiana Bruňacká

3. Vlasta Pillárová

 

Zmiešaná štvorhra:

1. Lukán / Lukánová

2. Francisci / Francisciová

3. Szovák / Rusňáková

 

Zápasy 1.kolo • Zápasy 2.kolo • Zápasy 3.kolo • Zápasy 4.kolo

Zápasy 5.kolo • Zápasy 6.kolo • Zápasy 7.kolo • Zápasy 8.kolo

Skupiny 1.kolo • Skupiny 2.kolo • Skupiny 3.kolo • Skupiny 4.kolo

Skupiny 5.kolo • Skupiny 6.kolo • Skupiny 7.kolo • Skupiny 8.kolo

Rating DM 1.kolo • Rating DM 2.kolo • Rating DM 3.kolo • Rating DM 4.kolo

Rating DM 5.kolo • Rating DM 6.kolo • Rating DM 7.kolo • Rating DM 8.kolo

Rating DZ 1.kolo • Rating DZ 2.kolo • Rating DZ 3.kolo • Rating DZ 4.kolo

Rating DZ 5.kolo • Rating DZ 6.kolo • Rating DZ 7.kolo • Rating DZ 8.kolo

Rating MIX 1.kolo • Rating MIX 2.kolo • Rating MIX 3.kolo • Rating MIX 4.kolo

Rating MIX 5.kolo • Rating MIX 6.kolo • Rating MIX 7.kolo • Rating MIX 8.kolo 

vyhlasenie_2017

 

Dvojhra mužov:

1. Marián Koleno

2. Vladimír Jankovič

3. Ondrej Adamec

 

Dvojhra žien:

1. Zuzana Andráčová

2. Vlasta Pillárová

3. Dominika Mazúrová

 

Zmiešaná štvorhra:

1. Šándor / Ružičková

2. Krešák / Botunová

3. Francisci / Francisciová

 

Štvorhra mužov:

1. Kašela / P.Sand 

2. Lukán / Štec

3. Töviš / Šándor

 

Výsledky:

  1.kolo    2.kolo   3.kolo   4.kolo   5.kolo    6.kolo    7.kolo    8.kolo

 

Rebríčky:

DM 1.kolo    DM 2.kolo    DM 3.kolo    DM 4.kolo     DM 5.kolo   DM 6.kolo    DM 7.kolo    DM 8.kolo

 

 

Výsledky:

1.kolo    2.kolo   3.kolo   4.kolo    5.kolo

 

Rebríčky:

1.kolo   2.kolo   3.kolo    4.kolo    5.kolo