Partneri KABL

Ročník 2017 / 2018 - 2.kolo
 
Trvanie kola: 3.10. - 1.11.2017
 
Do ukončenia kola ostáva:
 
 
Výsledky doplnené: 16.10.2017


Kolo môžete sledovať aj na stránke turnaja

Hráči boli zaradení do skupín podľa výsledkov uplynulého kola a odchodov hráčov z ligy


Hráči, ktorí z ligy odišli: František Prevužňák 

V lige vítame: Martin Uličný, Peter Halás, Martin Hrotek, Lukáš Labaš, Ladislav Pčola, Štefan Pčola, Ladislav Straka, Peter Zagiba
 
Kolo neodohrá: Simona Sotáková a pár Dolanský / Sotáková

Prosím odstupujúcich hráčov, aby svoje rozhodnutie oznámili riadiacemu súťaže vždy pred vyhlásením nového kola.

Prihlasovanie do ligy je priebežné, hráč bude vždy doplnený do nasledujúceho kola ligy.
 

Dvojhra mužov

Dvojhra mužov - Skupina A / koef. 4,6

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4 5
1 Andrej Abelovsky 21-18 16-21 22-20 R3 R4 R5
2 Ondrej Adamec 18-21 21-16 20-22 R4 R5 R1
3 Vladimír Jankovič R3 R4 R1 R2
4 Roman Kovács R4 R5 R1 21-12 21-12
5 Ľudovít Šipoš R5 R1 R2 12-21 12-21


Tabuľka - Skupina A

Standings Pts Pl. Games Points
1 Roman Kovács 2 1 2 - 0 42 - 24
2 Andrej Abelovsky 2 1 2 - 1 59 - 59
3 Ondrej Adamec 1 1 1 - 2 59 - 59
4 Vladimír Jankovič 0 0 0 - 0 0 - 0
5 Ľudovít Šipoš 0 1 0 - 2 24 - 42

Dvojhra mužov - Skupina B / koef.4,2

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

 

1 2 3 4 5
1 Martin Margicin R2 R3 R4 R5
2 Matus Biroscak R2 R4 R5 R1
3 Ondrej Turis R3 R4 R1 R2
4 Peter Sand R4 R5 R1 R3
5 Róbert Töviš R5 R1 R2 R3


Tabuľka - Skupina B

Standings Pts Pl. Games Points
1 Martin Margicin 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Matus Biroscak 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Ondrej Turis 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Peter Sand 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Róbert Töviš 0 0 0 - 0 0 - 0


Dvojhra mužov - Skupina C - koef. 3,8

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

 

1 2 3 4 5
1 Miroslav Lukáč 21-17 18-21 21-18 R3 R4 R5
2 Marcel Buchala 17-21 21-18 18-21 15-21 21-11 21-18 17-21 21-18 21-19 21-13 21-14
3 Roman Zaboj R3 21-15 11-21 18-21 R1 R2
4 Martin Halecký R4 21-17 18-21 19-21 R1 R3
5 Ľuboš Trembeckí R5 13-21 14-21 R2 R3

 

Tabuľka - Skupina C

Standings Pts Pl. Games Points
1 Marcel Buchala 7 4 7 - 4 214 - 195
2 Miroslav Lukáč 2 1 2 - 1 60 - 56
3 Martin Halecký 1 1 1 - 2 58 - 59
4 Roman Zaboj 1 1 1 - 2 50 - 57
5 Ľuboš Trembeckí 0 1 0 - 2 27 - 42

 

 

Dvojhra mužov - Skupina D - koef. 3,4

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4 5
1 Miroslav Francisci R2 17-21 21-13 21-14 R4 R5
2 Radislav Kniš R2 18-21 21-13 11-21 R5 R1
3 Miroslav Grega 21-17 13-21 14-21 21-18 13-21 21-11 R1 R2
4 Marian Rosenberger R4 R5 R1 R3
5 Matúš Palenčík R5 R1 R2 R3



Tabuľka - Skupina D

Standings Pts Pl. Games Points
1 Miroslav Grega 3 2 3 - 3 103 - 109
2 Miroslav Francisci 2 1 2 - 1 59 - 48
3 Radislav Kniš 1 1 1 - 2 50 - 55
4 Marian Rosenberger 0 0 0 - 0 0 - 0
4 Matúš Palenčík 0 0 0 - 0 0 - 0


Dvojhra mužov - Skupina E - koef. 3,0

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4 5
1 Alexander Pillár R2 21-19 23-21 17-21 17-21 21-7 17-21 21-8
2 Ján Mendel R2 22-20 18-21 21-23 R5 R1
3 Vladimír Pjecha 19-21 21-23 20-22 21-18 23-21 R1 R2
4 Lukáš Basala 21-17 21-17 R5 R1 R3
5 Maroš Kandra 7-21 21-17 8-21 R1 R2 R3


Tabuľka - Skupina E

Standings Pts Pl. Games Points
1 Alexander Pillár 4 3 4 - 3 137 - 118
2 Lukáš Basala 2 1 2 - 0 42 - 34
3 Vladimír Pjecha 2 2 2 - 3 104 - 105
4 Ján Mendel 1 1 1 - 2 61 - 64
5 Maroš Kandra 1 1 1 - 2 36 - 59

Dvojhra mužov - Skupina F / koef. 2,6

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4 5
1 Radoslav Miskovic R2 R3 R4 R5
2 Peter Dančák R2 22-20 21-12 21-7 21-11 R1
3 Róbert Richtárik R3 20-22 12-21 18-21 21-19 16-21 R2
4 Martin Tomka R4 7-21 11-21 21-18 19-21 21-16 14-21 21-16 21-14
5 Milan Miňo R5 R1 R2 21-14 16-21 14-21


Tabuľka - Skupina F

Standings Pts Pl. Games Points
1 Peter Dančák 4 2 4 - 0 85 - 50
2 Martin Tomka 4 3 4 - 4 135 - 148
3 Milan Miňo 1 1 1 - 2 51 - 56
4 Róbert Richtárik 1 2 1 - 4 87 - 104
5 Radoslav Miskovic 0 0 0 - 0 0 - 0

Dvojhra mužov - Skupina G - koef. 2,2

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4 5
1 Juraj Konečný 21-12 21-18 R3 R4 R5
2 Tomáš Piliarkin 12-21 18-21 R4 17-21 24-22 17-21 21-16 21-12
3 Peter Lemesányi R3 R4 9-21 17-21 R2
4 Matej Nižník R4 21-17 22-24 21-17 21-9 21-17 21-14 21-17
5 Pavol Salgari R5 16-21 12-21 R2 14-21 17-21

 

Tabuľka - Skupina G

 

Standings Pts Pl. Games Points
1 Matej Nižník 6 3 6 - 1 148 - 115
2 Tomáš Piliarkin 3 3 3 - 4 130 - 134
3 Juraj Konečný 2 1 2 - 0 42 - 30
4 Peter Lemesányi 0 1 0 - 2 26 - 42
5 Pavol Salgari 0 2 0 - 4 59 - 84

Dvojhra mužov - Skupina H - koef. 1,8

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4 5
1 Dušan Javnický R2 R3 R4 R5
2 Matúš Hudák R2 R4 R5 10-21 7-21
3 Viliam Lorinc R3 R4 R1 21-15 19-21 21-15
4 Igor Masrna R4 R5 R1 R3
5 Miroslav Dolanský R5 21-10 21-7 15-21 21-19 15-21 R3



Tabuľka - Skupina H

Standings Pts Pl. Games Points
1 Miroslav Dolanský 3 2 3 - 2 93 - 78
2 Viliam Lorinc 2 1 2 - 1 61 - 51
3 Igor Masrna 0 0 0 - 0 0 - 0
3 Dušan Javnický 0 0 0 - 0 0 - 0
5 Matúš Hudák 0 1 0 - 2 17 - 42

 

Dvojhra mužov - Skupina I / koef. 1,4

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

 

1 2 3 4 5
1 Ladislav Mikulszký R2 R3 R4 R5
2 Tomáš Mihalčiak R2 R4 R5 14-21 14-21
3 Martin Uličný R3 R4 R1 R2
4 Peter Halás R4 R5 R1 21-11 21-14
5 Milan Lenart R5 21-14 21-14 R2 11-21 14-21

 

Tabuľka - Skupina I

Standings Pts Pl. Games Points
1 Peter Halás 2 1 2 - 0 42 - 25
2 Milan Lenart 2 2 2 - 2 67 - 70
3 Ladislav Mikulszký 0 0 0 - 0 0 - 0
3 Martin Uličný 0 0 0 - 0 0 - 0
5 Tomáš Mihalčiak 0 1 0 - 2 28 - 42

 

Dvojhra mužov - Skupina J / koef. 1,0

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4 5 6
1 Martin Hrotek 16-21 21-14 21-14 14-21 8-21 R4 R5 11-21 21-18 21-11
2 Lukáš Labaš 21-16 14-21 14-21 12-21 10-21 R5 R1 R3
3 Ladislav Pčola 21-14 21-8 21-12 21-10 R1 R2 R5
4 Štefan Pčola R4 R5 R1 12-21 12-21 R2
5 Ladislav Straka R5 R1 R2 21-12 21-12 21-10 21-7
6 Peter Zagiba 21-11 18-21 11-21 R3 R5 R2 10-21 7-21

 

Tabuľka - Skupina J

Standings Pts Pl. Games Points
1 Ladislav Straka 4 2 4 - 0 84 - 41
2 Ladislav Pčola 4 2 4 - 0 84 - 44
3 Martin Hrotek 4 3 4 - 4 133 - 141
4 Peter Zagiba 1 2 1 - 4 67 - 95
5 Lukáš Labaš 1 2 1 - 4 71 - 100
6 Štefan Pčola 0 1 0 - 2 24 - 42

 

Dvojhra žien

Dvojhra žien - Skupina A / koef. 1,4

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

 

1 2 3 4 5
1 Adriana Krotká R2 R3 R4 R5
2 Zuzana Andrášová R2 21-11 21-15 R5 R1
3 Vlasta Pillárová R3 11-21 15-21 R1 R2
4 Zuzana Ruščinová R4 R5 R1 R3
5 Diana Šebestová R5 R1 R2 R3

 

Tabuľka - DŽ Skupina A

 

Standings Pts Pl. Games Points
1 Zuzana Andrášová 2 1 2 - 0 42 - 26
2 Adriana Krotká 0 0 0 - 0 0 - 0
2 Zuzana Ruščinová 0 0 0 - 0 0 - 0
2 Diana Šebestová 0 0 0 - 0 0 - 0
5 Vlasta Pillárová 0 1 0 - 2 26 - 42

Dvojhra žien - Skupina B / koef. 1,0

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4 5
1 Natália Antušová R2 R3 R4 R5
2 Marieta Brehovská R2 R4 R5 R1
3 Veronika Kravčáková R3 R4 R1 R2
4 Markéta Lachytová R4 R5 R1 R3
5 Dominika Mazúrová R5 R1 R2 R3



Tabuľka - DŽ Skupina B

Standings Pts Pl. Games Points
1 Natália Antušová 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Marieta Brehovská 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Veronika Kravčáková 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Markéta Lachytová 0 0 0 - 0 0 - 0
1 Dominika Mazúrová 0 0 0 - 0 0 - 0

 

Štvorhra mužov

Štvorhra mužov - Skupina A

Tournament Online - Badminton Tournament Planner


    1 2 3 4 5
1 Branislav Šándor
Róbert Töviš
  R2 R3 R4 R5
2 Ján Dugas
Marian Rosenberger
R2   R4 R5 R1
3 Jakub Ivančo
Tomáš Koribský
R3 R4   R1 R2
4 Bohumil Kašela
Richard Valent
R4 R5 R1   R3
5 Martin Lukán
Pavol Štec
R5 R1 R2 R3  



Tabuľka - Skupina A

 

  Standings Pts Pl.   Games     Points  
1 Branislav Šándor
Róbert Töviš
0 0 0 - 0 0 - 0
1 Ján Dugas
Marian Rosenberger
0 0 0 - 0 0 - 0
1 Jakub Ivančo
Tomáš Koribský
0 0 0 - 0 0 - 0
1 Bohumil Kašela
Richard Valent
0 0 0 - 0 0 - 0
1 Martin Lukán
Pavol Štec
0 0 0 - 0 0 - 0
 

Zmiešaná štvorhra

MIX Skupina A - koef.1,4

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3 4
1 Milan Miňo
Zuzana Andrášová
21-19 21-18 R3 R1
2 Henrich Bruoth
Adriana Krotká
19-21 18-21 12-21 7-21 16-21 13-21
3 Miroslav Francisci
Jana Francisciová
R3 21-12 21-7 R2
4 Branislav Šándor
Beata Ružičková
R1 21-16 21-13 R2


Tabuľka - MIX skupina A

Standings Pts Pl. Games Points
1 Miroslav Francisci
Jana Francisciová
2 1 2 - 0 42 - 19
2 Branislav Šándor
Beata Ružičková
2 1 2 - 0 42 - 29
3 Milan Miňo
Zuzana Andrášová
2 1 2 - 0 42 - 37
4 Henrich Bruoth
Adriana Krotká
0 3 0 - 6 85 - 126




MIX Skupina B - koef.1,0

Tournament Online - Badminton Tournament Planner

1 2 3
1 Peter Kal
Mária Szabóová
R2 R3
2 Alexander Pillár
Vlasta Pillárová
R2 R1
3 Peter Stantien
Daniela Tomčková
R3 R1


Tabuľka - MIX skupina B

 

Standings Pts Pl. Games Points
1 Peter Kal
Mária Szabóová
0 0 0 - 0 0 - 0
1 Alexander Pillár
Vlasta Pillárová
0 0 0 - 0 0 - 0
1 Peter Stantien
Daniela Tomčková
0 0 0 - 0 0 - 0